Närnattcup Etapp 2fr 2008-11-07 13:12
Startlistaskapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2008

  Bricka Rank   Namn                        År  Dst Klubb                              Start 


H16  (3)    3850 m            Startplats 1                  

  930423        Henrik Dahlrot              93    6 IK Uven                         18:30:00 
  239869        Patrik Hedenström           93    6 Lerums SOK                      18:32:00 
  352237        Max Coxner                  92    6 Lerums SOK                      18:34:00 



H14  (2)    3260 m            Startplats 1                  

  340237        Rickard Norlin              95    6 Kungälvs OK                     18:31:00 
  340226        Albin Petrén                94    6 Kungälvs OK                     18:33:00 



H12  (8)    2290 m            Startplats 1                  

  234779        Jacob Bergman               96    6 Tolered-Utby Ol-klubb           18:31:00 
  212503        Filip Wadsten               96    6 OK Landehof                     18:33:00 
  247947        Erik Larsson                96    6 Lerums SOK                      18:35:00 
  229500        Otto Stuhlhofer             98    6 OK Landehof                     18:37:00 
  407281        Rasmus Arfwedson            97    6 Frölunda OL                     18:39:00 
  243717        Arvid Hammar                96    6 FK Herkules                     18:41:00 
  340221        Albin Pålsson               97    6 Kungälvs OK                     18:43:00 
  400038        Dennis Karström             96    6 FK Herkules                     18:45:00 



H10  (3)    1670 m            Startplats 1                  

  226326        Lukas Wadsten               99    6 OK Landehof                     18:30:00 
  242255        Anders Magnusson            98    6 OK Landehof                     18:32:00 
  234545        Carl Agrell                 98    6 Sävedalens AIK                  18:34:00 



D16  (4)    3430 m            Startplats 1                  

  242225        Felicia Stuhlhofer          95    6 OK Landehof                     18:30:00 
  264535        Madeleine Attfors           93    6 Tolered-Utby Ol-klubb           18:32:00 
  405543        Hanna Wadsten               93    6 OK Landehof                     18:34:00 
  239816        Klara Åhsberg-Ottosson      93    6 Sjövalla FK                     18:36:00 



D14  (3)    2910 m            Startplats 1                  

  226901        Stina Gustafsson            94    6 Tolered-Utby Ol-klubb           18:30:00 
  242257        Sara Magnusson              96    6 OK Landehof                     18:32:00 
   14195        Lovisa Leman                      6 Göteborgs Skidklubb             18:34:00 



D10  (6)    1670 m            Startplats 1                  

  330555        Klara Djerf                 98    6 Lerums SOK                      18:31:00 
  344918        Emma Djerf                  98    6 Lerums SOK                      18:33:00 
  426131        Emelie Roos                 98    6 OK Landehof                     18:35:00 
  302404        Clara Cox                   98    6 Lerums SOK                      18:37:00 
  234417        Martina Kylebäck-Wennerlö   98    6 Sävedalens AIK                  18:39:00 
  345142        Madeleine Söderlund         99    6 Lerums SOK                      18:41:00 



U4  (1)     3480 m            Startplats 1   Start: 18:30:0 

  247938        Lina Henriksson             94    6 Sävedalens AIK                  18:30:00 



U3  (8)     2830 m            Startplats 1   Start: 18:30:0 

  208728        Sara Almehed                97    6 Frölunda OL                     18:30:00 
  362515        Cherie Sjöblom              95    6 Frölunda OL                     18:30:00 
  302353        Clara Wallin                96    6 Sjövalla FK                     18:30:00 
  226987        Elin Wahlgren               96    6 Sjövalla FK                     18:30:00 
  209822        Fredrik Burman              94    6 Tolered-Utby Ol-klubb           18:30:00 
  302379        Therese Berg                92    6 Tolered-Utby Ol-klubb           18:30:00 
  234935        Julia L Engström            92    6 Tolered-Utby Ol-klubb           18:30:00 
  247957        Anna Henriksson             98    6 Sävedalens AIK                  18:30:00 



U2  (3)     2290 m            Startplats 1   Start: 18:30:0 

   13101        Albin Berntsson             98    6 Sjövalla FK                     18:30:00 
   13102        Karl Zimmerman              98    6 Sjövalla FK                     18:30:00 
  428808        Jesper Malmberg             99    6 Tolered-Utby Ol-klubb           18:30:00 



U1  (5)     1670 m            Startplats 1   Start: 18:30:0 

  345245        Anton Börås                 02    6 IK Uven                         18:30:00 
  424702        Tuva Börås                  04    6 IK Uven                         18:30:00 
  426132        Alexander Roos              01    6 OK Landehof                     18:30:00 
  428809        Kajsa Magnsuson             97    6 Tolered-Utby Ol-klubb           18:30:00 
  234676        Gustav Lahti                97    6 Tolered-Utby Ol-klubb           18:30:00