Alehof Öppna Ultra lång KM 2006lö 2006-11-18 16:09
SPORTident sträcktiderskapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2005

    Pl Startnr Namn                            Tid



1H  (13)                 21100 m                                       
                                                      1(31)    2(32)    3(33)    4(34)    5(35)    6(36)    7(37)    8(38)    9(39)   10(40)   11(41)   12(42)        M

     1         Dalberg Klas                2:07:56     7:03    13:48    21:22    25:41    31:05     0.00  1:02:17  1:07:36  1:31:20  1:44:56  1:58:49  2:05:31  2:07:56
               Södertälje-Nykvar                       7:03     6:45     7:34     4:19     5:24             31:12     5:19    23:44    13:36    13:53     6:42     2:25
     2         Nilsson Mattias             2:08:36     6:30    13:44    21:11    25:37    30:53     0.00  1:01:07  1:06:24  1:29:59  1:45:12  1:58:50  2:06:18  2:08:36
               OK Alehof                               6:30     7:14     7:27     4:26     5:16             30:14     5:17    23:35    15:13    13:38     7:28     2:18
     3         Hederskog Joakim            2:15:47     7:17    14:18    21:28    25:34    30:57     0.00  1:04:01  1:09:11  1:36:40  1:52:14  2:05:57  2:13:18  2:15:47
               IK Hakarpspojkarna                      7:17     7:01     7:10     4:06     5:23             33:04     5:10    27:29    15:34    13:43     7:21     2:29
     4         Persson Truls               2:17:24     7:11    14:06    21:24    25:38    31:00     0.00  1:03:52  1:09:35  1:36:45  1:53:08  2:07:03  2:15:03  2:17:24
               OK Alehof                               7:11     6:55     7:18     4:14     5:22             32:52     5:43    27:10    16:23    13:55     8:00     2:21
     5         Ullman Magnus               2:25:15     7:09    14:10    22:10    26:42    32:38     0.00  1:07:44  1:12:58  1:39:55  1:57:14  2:13:37  2:22:28  2:25:15
               OK Alehof                               7:09     7:01     8:00     4:32     5:56             35:06     5:14    26:57    17:19    16:23     8:51     2:47
     6         Karlsson Mattias            2:32:11     7:16    14:32    22:45    27:46    33:29     0.00  1:10:51  1:16:47  1:48:27  2:06:52  2:21:02  2:29:38  2:32:11
               OK Alehof                               7:16     7:16     8:13     5:01     5:43             37:22     5:56    31:40    18:25    14:10     8:36     2:33
     7         Tobias Bryntesson           2:33:11     7:13    14:08    21:27    25:39    30:58     0.00  1:05:31  1:11:29  1:47:13  2:06:44  2:20:56  2:30:07  2:33:11
               Frölunda OL                             7:13     6:55     7:19     4:12     5:19             34:33     5:58    35:44    19:31    14:12     9:11     3:04
     8         Dahl Stefan                 2:34:52     7:15    15:31    23:54    28:54    35:04     0.00  1:10:55  1:16:42  1:49:07  2:08:50  2:23:14  2:31:56  2:34:52
               OK Alehof                               7:15     8:16     8:23     5:00     6:10             35:51     5:47    32:25    19:43    14:24     8:42     2:56
     9         Jonsson Lars                2:35:15     7:22    14:34    22:48    27:53    33:35     0.00  1:10:54  1:16:46  1:49:03  2:06:54  2:21:01  2:31:34  2:35:15
               OK Alehof                               7:22     7:12     8:14     5:05     5:42             37:19     5:52    32:17    17:51    14:07    10:33     3:41
    10         Olsson Tobias               2:36:18     7:08    15:25    23:56    28:50    35:03     0.00  1:10:53  1:16:40  1:48:53  2:08:56  2:23:55  2:33:22  2:36:18
               OK Alehof                               7:08     8:17     8:31     4:54     6:13             35:50     5:47    32:13    20:03    14:59     9:27     2:56
    11         Bengtsson Lennart           2:46:48     7:20    15:03    22:36    27:51    33:18     0.00  1:15:19  1:21:29  1:54:25  2:12:12  2:30:59  2:43:40  2:46:48
               Falkenbergs OK                          7:20     7:43     7:33     5:15     5:27             42:01     6:10    32:56    17:47    18:47    12:41     3:08
    12         Lövgärd Anders              3:19:28     7:53    17:36    27:23    33:46    40:51     0.00  1:28:17  1:35:55  2:14:40  2:44:05  3:03:02  3:15:37  3:19:28
               OK Alehof                               7:53     9:43     9:47     6:23     7:05             47:26     7:38    38:45    29:25    18:57    12:35     3:51
    13         Rådbo Martin                4:07:36     8:01    20:00    31:07    38:22    45:56     0.00  1:55:13  2:05:13  2:55:19  3:20:44  3:52:15  4:04:09  4:07:36
               IF Marin Väst                           8:01    11:59    11:07     7:15     7:34           1:09:17    10:00    50:06    25:25    31:31    11:54     3:27



2H  (33)                 15400 m                                       
                                                      1(36)    2(37)    3(38)    4(39)    5(40)    6(41)    7(42)        M

     1         Börjesson Rickard           1:47:28     0.00    33:31    39:40  1:06:26  1:22:57  1:36:58  1:45:06  1:47:28
               Hestra IF                                       33:31     6:09    26:46    16:31    14:01     8:08     2:22
     2         Persson John                1:55:48     0.00    37:45    43:21  1:14:54  1:31:57  1:45:11  1:53:28  1:55:48
               OK Alehof                                       37:45     5:36    31:33    17:03    13:14     8:17     2:20
     3         Börjesson Jonatan           1:56:09     0.00    35:30    41:28  1:10:03  1:27:16  1:44:11  1:53:10  1:56:09
               Hestra IF                                       35:30     5:58    28:35    17:13    16:55     8:59     2:59
     4         Hedberg Anders              1:57:36     0.00    37:28    43:02  1:14:00  1:32:03  1:46:16  1:54:57  1:57:36
               Lerums SOK                                      37:28     5:34    30:58    18:03    14:13     8:41     2:39
     5         Karlsson Magnus             1:57:51     0.00    36:54    43:00  1:14:08  1:31:53  1:46:23  1:55:01  1:57:51
               OK Landehof                                     36:54     6:06    31:08    17:45    14:30     8:38     2:50
     6         Kjellberg Anders            1:58:09     0.00    35:17    41:37  1:13:22  1:32:10  1:46:25  1:55:14  1:58:09
               OK Flundrehof                                   35:17     6:20    31:45    18:48    14:15     8:49     2:55
     7         Bergagård Johan             2:00:44     0.00    37:24    43:14  1:13:14  1:32:11  1:47:12  1:58:06  2:00:44
               Tolered-Utby Ol-klubb                           37:24     5:50    30:00    18:57    15:01    10:54     2:38
     8         Per-Erik Johansson          2:03:51     0.00    35:23    41:42  1:14:39  1:32:09  1:51:37  2:01:18  2:03:51
               Ale 90 IK Ale                                   35:23     6:19    32:57    17:30    19:28     9:41     2:33
     9         Asplund Staffan             2:03:54     0.00    35:20    41:39  1:13:24  1:32:14  1:51:23  2:01:01  2:03:54
               Kungälvs OK                                     35:20     6:19    31:45    18:50    19:09     9:38     2:53
    10         Näslund Per                 2:04:28     0.00    36:58    43:06  1:14:02  1:32:03  1:51:14  2:01:11  2:04:28
               OK Landehof                                     36:58     6:08    30:56    18:01    19:11     9:57     3:17
    11         Modig David                 2:05:03     0.00    41:17    47:06  1:19:17  1:38:42  1:53:54  2:02:27  2:05:03
               OK Alehof                                       41:17     5:49    32:11    19:25    15:12     8:33     2:36
    12         Karlsson Ulf                2:05:28     0.00    35:02    41:38  1:13:17  1:32:07  1:51:26  2:02:11  2:05:28
               OK Alehof                                       35:02     6:36    31:39    18:50    19:19    10:45     3:17
    13         Björklund Anders            2:09:30     0.00    39:32    46:21  1:20:19  1:38:37  1:57:19  2:06:53  2:09:30
               Sävedalens AIK                                  39:32     6:49    33:58    18:18    18:42     9:34     2:37
    14         Edvardsen Asgeir            2:09:38     0.00    37:29    44:00  1:17:02  1:38:47  1:57:21  2:06:56  2:09:38
               Göteborg-Majorna OK                             37:29     6:31    33:02    21:45    18:34     9:35     2:42
    15         Johansson Nicke             2:11:17     0.00    39:19    45:37  1:22:40  1:42:05  1:58:15  2:08:08  2:11:17
               OK Landehof                                     39:19     6:18    37:03    19:25    16:10     9:53     3:09
    16         Buskqvist Anders            2:12:54     0.00    41:20    47:47  1:22:33  1:43:16  2:00:11  2:09:59  2:12:54
               Stenungsunds OK                                 41:20     6:27    34:46    20:43    16:55     9:48     2:55
    17         Gunnarsson Ingemar          2:12:57     0.00    39:20    45:46  1:24:33  1:43:43  2:00:17  2:10:02  2:12:57
               Lerums SOK                                      39:20     6:26    38:47    19:10    16:34     9:45     2:55
    18         Ståhl Niclas                2:15:40     0.00    39:17    45:32  1:24:19  1:43:23  2:02:26  2:12:25  2:15:40
               FK Herkules                                     39:17     6:15    38:47    19:04    19:03     9:59     3:15
    19         Olesund Hampus              2:17:34     0.00    37:26    43:26  1:17:18  1:43:32  2:01:36  2:13:31  2:17:34
               OK Landehof                                     37:26     6:00    33:52    26:14    18:04    11:55     4:03
    20         Strand Krister              2:18:16     0.00    39:22    45:41  1:24:10  1:45:34  2:03:12  2:14:41  2:18:16
               OK Landehof                                     39:22     6:19    38:29    21:24    17:38    11:29     3:35
    21         Gustafsson Stefan           2:18:55     0.00    41:13    47:48  1:21:59  1:43:28  2:04:08  2:15:59  2:18:55
               IFK Göteborg                                    41:13     6:35    34:11    21:29    20:40    11:51     2:56
    22         Hemlin Anton                2:20:57     0.00    40:15    47:18  1:24:05  1:45:28  2:04:22  2:17:21  2:20:57
               IK Uven                                         40:15     7:03    36:47    21:23    18:54    12:59     3:36
    23         Hammar Stefan               2:22:48     0.00    37:15    44:03  1:24:18  1:49:12  2:08:55  2:19:31  2:22:48
               FK Herkules                                     37:15     6:48    40:15    24:54    19:43    10:36     3:17
    24         Hugoh Emil                  2:33:07     0.00    46:16    53:11  1:33:25  2:01:24  2:21:09  2:30:42  2:33:07
               OK Landehof                                     46:16     6:55    40:14    27:59    19:45     9:33     2:25
    25         Engström Carl               2:33:08     0.00    46:28    53:12  1:33:45  2:01:21  2:21:11  2:30:44  2:33:08
               OK Landehof                                     46:28     6:44    40:33    27:36    19:50     9:33     2:24
    26         Modig Thomas                2:34:04     0.00    43:32    51:21  1:33:14  1:57:38  2:17:22  2:30:20  2:34:04
               OK Alehof                                       43:32     7:49    41:53    24:24    19:44    12:58     3:44
    27         Engström Johan              2:36:47     0.00    46:33    53:26  1:33:27  2:01:26  2:21:16  2:33:28  2:36:47
               OK Landehof                                     46:33     6:53    40:01    27:59    19:50    12:12     3:19
    28         Hugoh Hans                  2:36:48     0.00    46:30    53:15  1:33:40  2:01:28  2:21:18  2:33:23  2:36:48
               OK Landehof                                     46:30     6:45    40:25    27:48    19:50    12:05     3:25
    29         Pettersson Torbjörn         2:37:50     0.00    43:41    52:55  1:30:37  1:56:48  2:18:14  2:32:45  2:37:50
               Strängnäs-Malmby OL                             43:41     9:14    37:42    26:11    21:26    14:31     5:05
    30         Bergagård Christer          2:38:14     0.00    41:34    48:53  1:26:33  1:58:02  2:20:57  2:34:28  2:38:14
               Tolered-Utby Ol-klubb                           41:34     7:19    37:40    31:29    22:55    13:31     3:46
    31         Larsson Lennart             2:45:28     0.00    46:26    54:53  1:36:57  2:05:39  2:27:12  2:41:21  2:45:28
               OK Flundrehof                                   46:26     8:27    42:04    28:42    21:33    14:09     4:07

               Sparrevik Johan              Felst.     0.00    46:24    53:03    -----  2:01:39  2:21:29  2:35:29  2:38:19
               Lerums SOK                                      46:24     6:39           1:08:36    19:50    14:00     2:50
               Kvarnström Jens              Felst.     0.00    41:26    47:50  1:30:49  1:56:19  2:23:45    -----  2:38:44
               OK Landehof                                     41:26     6:24    42:59    25:30    27:26             14:59



2D  (8)                  15400 m                                       
                                                      1(36)    2(37)    3(38)    4(39)    5(40)    6(41)    7(42)        M

     1         Höglund Laila B             2:03:38     0.00    35:15    41:34  1:13:18  1:32:06  1:51:57  2:00:53  2:03:38
               FK Herkules                                     35:15     6:19    31:44    18:48    19:51     8:56     2:45
     2         Andersson Sofia             2:12:26     0.00    39:26    45:59  1:23:44  1:43:25  2:00:05  2:09:43  2:12:26
               OK Hällen                                       39:26     6:33    37:45    19:41    16:40     9:38     2:43
     3         Larsson Elisabet            2:12:37     0.00    41:15    47:28  1:23:45  1:43:57  2:00:08  2:09:48  2:12:37
               Göteborg-Majorna OK                             41:15     6:13    36:17    20:12    16:11     9:40     2:49
     4         Dahl Eva                    2:14:15     0.00    39:30    46:01  1:23:43  1:43:35  2:00:20  2:10:56  2:14:15
               OK Alehof                                       39:30     6:31    37:42    19:52    16:45    10:36     3:19
     5         Martinsson Linda            2:14:39     0.00    39:13    45:40  1:25:52  1:45:38  2:02:21  2:11:53  2:14:39
               IF Marin Väst                                   39:13     6:27    40:12    19:46    16:43     9:32     2:46
     6         Sunesson Ylva               2:28:52     0.00    43:27    51:07  1:33:12  1:57:13  2:14:58  2:25:47  2:28:52
               Haninge SOK                                     43:27     7:40    42:05    24:01    17:45    10:49     3:05
     7         Olsson Kristin              2:33:46     0.00    43:30    51:36  1:33:13  1:57:34  2:17:20  2:30:24  2:33:46
               OK Alehof                                       43:30     8:06    41:37    24:21    19:46    13:04     3:22
     8         Suzanne Eriksson            2:37:52     0.00    43:52    53:20  1:30:41  1:56:58  2:18:23  2:33:49  2:37:52
               OK Landehof                                     43:52     9:28    37:21    26:17    21:25    15:26     4:03



3H  (21)                 11200 m                                       
                                                      1(38)    2(39)    3(40)    4(41)    5(42)        M

     1         Edvardsen Egil              1:28:23    14:32    43:35  1:03:11  1:17:43  1:26:05  1:28:23
               Göteborg-Majorna OK                    14:32    29:03    19:36    14:32     8:22     2:18
     2         Coxner Max                  1:28:26    14:34    43:36  1:03:13  1:17:46  1:26:09  1:28:26
               Lerums SOK                             14:34    29:02    19:37    14:33     8:23     2:17
     3         Thunberg Albin              1:28:29    14:26    43:44  1:03:19  1:17:51  1:26:10  1:28:29
               OK Alehof                              14:26    29:18    19:35    14:32     8:19     2:19
     4         Eliasson Joakim             1:28:48    14:35    43:40  1:03:14  1:17:48  1:26:13  1:28:48
               OK Alehof                              14:35    29:05    19:34    14:34     8:25     2:35
     5         Grönroos Jack               1:35:40    18:03    48:29  1:08:06  1:23:55  1:33:04  1:35:40
               OK Alehof                              18:03    30:26    19:37    15:49     9:09     2:36
     6         Hogedal Lasse               1:40:12    15:54    47:14  1:07:50  1:26:30  1:37:09  1:40:12
               Vänersborgs SK                         15:54    31:20    20:36    18:40    10:39     3:03
     7         Eickhoff Patrik             1:41:46    15:43    47:38  1:10:31  1:29:17  1:38:41  1:41:46
               Sävedalens AIK                         15:43    31:55    22:53    18:46     9:24     3:05
     8         Asplund Simon               1:43:15    15:46    47:48  1:10:33  1:29:21  1:39:44  1:43:15
               Kungälvs OK                            15:46    32:02    22:45    18:48    10:23     3:31
     9         Karlsson Emil               1:47:36    18:04    52:06  1:16:42  1:33:44  1:44:24  1:47:36
               OK Alehof                              18:04    34:02    24:36    17:02    10:40     3:12
    10         Narbro-Porath Kristian      1:53:42    20:09    54:34  1:16:46  1:36:48  1:50:36  1:53:42
               Tolered-Utby Ol-klubb                  20:09    34:25    22:12    20:02    13:48     3:06
    11         Leif Nilsson                1:54:08    20:06    59:19  1:22:32  1:41:01  1:51:19  1:54:08
               Skidklubb Göteborg                     20:06    39:13    23:13    18:29    10:18     2:49
    12         Rosén Kenneth               1:54:24    20:05    59:20  1:22:30  1:41:06  1:51:26  1:54:24
               Göteborg-Majorna OK                    20:05    39:15    23:10    18:36    10:20     2:58
    13         Blick Johan                 1:54:30    20:13    59:21  1:22:46  1:40:42  1:51:08  1:54:30
               OK Alehof                              20:13    39:08    23:25    17:56    10:26     3:22
    14         Berglund Anders             1:58:03    21:46    56:49  1:22:11  1:42:26  1:54:52  1:58:03
               OK Skogshjortarna                      21:46    35:03    25:22    20:15    12:26     3:11
    15         Westberg Christer           2:02:25    23:10  1:01:33  1:25:28  1:47:15  1:59:17  2:02:25
               IFK Göteborg                           23:10    38:23    23:55    21:47    12:02     3:08
    16         Börjesson Dan               2:09:18    18:00    52:08  1:22:28  1:49:19  2:04:56  2:09:18
               Hestra IF                              18:00    34:08    30:20    26:51    15:37     4:22
    17         Wåhlander Acke              2:17:23    27:23  1:03:55  1:34:58  1:57:40  2:12:51  2:17:23
               Göteborg-Majorna OK                    27:23    36:32    31:03    22:42    15:11     4:32
    18         Börjesson John              2:31:45    15:21  1:20:39  1:52:09  2:13:00  2:26:44  2:31:45
               Hestra IF                              15:21  1:05:18    31:30    20:51    13:44     5:01
    19         Göran Karlsson              2:35:46    47:04  1:25:46  1:53:09  2:17:22  2:31:29  2:35:46             38:43
               IK Stern                               47:04    38:42    27:23    24:13    14:07     4:17               *37

               Nilsson Joel               Ej godk.    14:38    -----    -----    -----    -----  1:30:59
               Lerums SOK                             14:38                                      1:16:21
               Svensson Mårten            Ej godk.    20:15    -----  1:23:04  1:41:57  1:53:23  1:56:43
               Stångenäs AIS                          20:15           1:02:49    18:53    11:26     3:20



3D  (16)                 11200 m                                       
                                                      1(38)    2(39)    3(40)    4(41)    5(42)        M

     1         Garmer Emma                 1:43:37    19:11    51:56  1:13:36  1:30:55  1:41:05  1:43:37
               Göteborg-Majorna OK                    19:11    32:45    21:40    17:19    10:10     2:32
     2         Westerberg Hanna            1:43:39    19:49    51:58  1:13:48  1:31:15  1:41:02  1:43:39
               Göteborg-Majorna OK                    19:49    32:09    21:50    17:27     9:47     2:37
     3         Isaksson Helena             1:44:32    20:47    55:17  1:15:45  1:31:47  1:41:33  1:44:32
               OK Löftan                              20:47    34:30    20:28    16:02     9:46     2:59
     4         Blomberg Annika             1:47:19    19:45    54:31  1:16:29  1:33:46  1:44:01  1:47:19
               Göteborg-Majorna OK                    19:45    34:46    21:58    17:17    10:15     3:18
     5         Rundström Tina              1:52:19    20:11    54:40  1:16:43  1:36:53  1:48:41  1:52:19
               OK Landehof                            20:11    34:29    22:03    20:10    11:48     3:38
     6         Edvardsen Kristin           1:53:26    19:53    55:53  1:19:19  1:39:27  1:50:09  1:53:26
               Göteborg-Majorna OK                    19:53    36:00    23:26    20:08    10:42     3:17
     7         Estving Johanna             1:53:47    19:54    54:23  1:19:36  1:40:14  1:50:40  1:53:47
               Lerums SOK                             19:54    34:29    25:13    20:38    10:26     3:07
     8         Coxner Britt-Marie          1:54:11    23:13    55:34  1:19:02  1:40:53  1:51:12  1:54:11
               Lerums SOK                             23:13    32:21    23:28    21:51    10:19     2:59
     9         Nilsson Lovisa              1:56:31    22:27    59:52  1:22:53  1:41:44  1:53:14  1:56:31
               Lerums SOK                             22:27    37:25    23:01    18:51    11:30     3:17
    10         Carlsson Gunilla            2:10:09    22:05  1:03:47  1:30:39  1:53:26  2:05:54  2:10:09
               FK Herkules                            22:05    41:42    26:52    22:47    12:28     4:15
    11         Modig Therese               2:28:27    23:55  1:11:15  1:47:49  2:11:43  2:25:27  2:28:27
               OK Alehof                              23:55    47:20    36:34    23:54    13:44     3:00
    12         Weimann Lisa                2:29:21    23:56  1:11:13  1:47:43  2:11:40  2:25:47  2:29:21
               IK Uven                                23:56    47:17    36:30    23:57    14:07     3:34
    13         Bergagård Lisbeth           2:33:04    24:40  1:13:59  1:53:04  2:16:02  2:29:23  2:33:04
               Tolered-Utby Ol-klubb                  24:40    49:19    39:05    22:58    13:21     3:41
    14         Blomberg Johanna            2:33:21    23:58  1:19:57  1:56:30  2:18:17  2:30:15  2:33:21
               Göteborg-Majorna OK                    23:58    55:59    36:33    21:47    11:58     3:06
    15         Olesund Julia               2:33:22    24:00  1:19:56  1:56:31  2:18:21  2:30:09  2:33:22
               OK Landehof                            24:00    55:56    36:35    21:50    11:48     3:13
    16         Näslund Caroline            2:41:31    28:14  1:21:31  1:52:27  2:19:08  2:36:14  2:41:31
               OK Landehof                            28:14    53:17    30:56    26:41    17:06     5:17



4H  (9)                  6300 m                                        
                                                      1(39)    2(40)    3(41)    4(42)        M

     1         Lygner Rasmus                 58:29     9:52    27:47    47:31    55:44    58:29
               Lerums SOK                              9:52    17:55    19:44     8:13     2:45
     2         Hjelmström David              59:20     9:54    27:50    47:28    56:26    59:20
               Tolered-Utby Ol-klubb                   9:54    17:56    19:38     8:58     2:54
     3         Buskqvist Abel                59:33     8:50    27:52    47:19    56:33    59:33
               Stenungsunds OK                         8:50    19:02    19:27     9:14     3:00
     4         Modig Karl                    59:55     8:11    28:50    46:21    56:51    59:55
               OK Alehof                               8:11    20:39    17:31    10:30     3:04
     5         Larsson Rasmus              1:01:13     8:12    28:35    46:16    58:06  1:01:13
               OK Alehof                               8:12    20:23    17:41    11:50     3:07
     6         Sparrevik Gustaf            1:06:04    11:13    33:44    52:58  1:02:58  1:06:04
               Lerums SOK                             11:13    22:31    19:14    10:00     3:06
     7         Fransson-Lee Colin          1:13:19     8:20    34:12    55:20  1:09:09  1:13:19
               OK Alehof                               8:20    25:52    21:08    13:49     4:10
     8         Holm Totte                  1:41:26    16:56    57:25  1:21:34  1:37:26  1:41:26
               Markbygden                             16:56    40:29    24:09    15:52     4:00
     9         Larsen Sigurd               2:40:24    10:52    45:21  2:06:49  2:35:25  2:40:24
               OK Alehof                              10:52    34:29  1:21:28    28:36     4:59



4D  (18)                 6300 m                                        
                                                      1(39)    2(40)    3(41)    4(42)        M

     1         Björklund Amilia              52:34     6:15    25:25    40:17    50:00    52:34
               Sävedalens AIK                          6:15    19:10    14:52     9:43     2:34
     2         Brander-Strand Ing-Mar        54:40     6:50    25:21    41:33    51:42    54:40
               Göteborg-Majorna OK                     6:50    18:31    16:12    10:09     2:58
     3         Blick Elin                    59:10     8:45    28:00    47:22    56:23    59:10
               OK Alehof                               8:45    19:15    19:22     9:01     2:47
     4         Pedersen Elsa               1:00:07     9:05    28:47    46:29    56:50  1:00:07
               OK Alehof                               9:05    19:42    17:42    10:21     3:17
     5         Alsin Eva                   1:00:11     6:54    25:46    46:31    56:53  1:00:11
               IK Ymer                                 6:54    18:52    20:45    10:22     3:18
     6         Axmalm Emmeli               1:01:46     6:21    27:48    47:16    58:36  1:01:46
               Sävedalens AIK                          6:21    21:27    19:28    11:20     3:10
     7         Holmström Ann-Marie         1:01:54     7:00    28:46    47:14    58:32  1:01:54
               IK Gandvik                              7:00    21:46    18:28    11:18     3:22
     8         Hogedal Gunilla             1:02:46     6:49    28:43    47:13    58:59  1:02:46
               Vänersborgs SK                          6:49    21:54    18:30    11:46     3:47
     9         Axelsson Karin              1:11:49     8:26    35:44    56:23  1:08:18  1:11:49
               IK Uven                                 8:26    27:18    20:39    11:55     3:31
    10         Grönroos Britt-Marie        1:14:28     9:41    35:40    57:44  1:10:29  1:14:28
               OK Alehof                               9:41    25:59    22:04    12:45     3:59
    11         Johansson Sofia             1:15:29     9:58    35:51    59:00  1:12:29  1:15:29
               OK Alehof                               9:58    25:53    23:09    13:29     3:00
    12         Ordasi Ulla-Britt           1:16:28     9:00    36:20    58:58  1:12:27  1:16:28
               Kungälvs OK                             9:00    27:20    22:38    13:29     4:01
    13         Engström My                 1:18:13    10:11    36:15  1:01:26  1:15:00  1:18:13
               Lerums SOK                             10:11    26:04    25:11    13:34     3:13
    14         Asplund Julia               1:19:17    11:12    41:30  1:03:53  1:16:16  1:19:17
               Kungälvs OK                            11:12    30:18    22:23    12:23     3:01
    15         Andersson Johanna           1:19:20    11:14    41:33  1:03:55  1:16:20  1:19:20
               FK Herkules                            11:14    30:19    22:22    12:25     3:00
    16         Wulfsberg Lisa              1:23:55     7:35    35:59  1:06:01  1:20:09  1:23:55
               Kungälvs OK                             7:35    28:24    30:02    14:08     3:46
    17         Andreasson Sofia            1:23:56     7:38    35:56  1:06:08  1:20:04  1:23:56
               Kungälvs OK                             7:38    28:18    30:12    13:56     3:52
    18         Rosén Elisabeth             1:43:18    10:45    54:55  1:22:18  1:38:45  1:43:18
               Göteborg-Majorna OK                    10:45    44:10    27:23    16:27     4:33



2UT  (7)                 15400 m                                       
                                                      1(36)    2(37)    3(38)    4(39)    5(40)    6(41)    7(42)        M

     1         Jonsson Anders              2:13:38     0.00    41:20    48:09  1:22:07  1:44:14  2:00:45  2:10:29  2:13:38
               IF Marin Väst                                   41:20     6:49    33:58    22:07    16:31     9:44     3:09
     2         Johansson Anders H          2:15:08     0.00    41:22    48:13  1:22:40  1:44:37  2:01:48  2:12:03  2:15:08
               Göteborg-Majorna OK                             41:22     6:51    34:27    21:57    17:11    10:15     3:05
     3         Englund Fredrik             2:15:35     0.00    40:18    48:22  1:24:58  1:46:55  2:03:51  2:12:47  2:15:35
               Trollhättans SOK                                40:18     8:04    36:36    21:57    16:56     8:56     2:48
     4         Lidström Johan              2:22:13     0.00    36:18    42:23  1:25:48  1:51:15  2:09:32  2:19:04  2:22:13
               OK Landehof                                     36:18     6:05    43:25    25:27    18:17     9:32     3:09
     5         Hålsjö Johnny               2:23:24     0.00    46:36    53:15  1:29:46  1:52:15  2:10:01  2:20:49  2:23:24
               OK Alehof                                       46:36     6:39    36:31    22:29    17:46    10:48     2:35
     6         Bregell Evert               3:10:47     0.00  1:11:01  1:19:47  2:02:39  2:29:56  2:53:21  3:06:57  3:10:47
               Lerums SOK                                    1:11:01     8:46    42:52    27:17    23:25    13:36     3:50

               Uneman Johan                 Felst.     0.00    41:18    48:08    -----  1:48:25  2:09:51  2:20:44  2:23:20
               OK Alehof                                       41:18     6:50           1:00:17    21:26    10:53     2:36



3UT  (8)                 11200 m                                       
                                                      1(38)    2(39)    3(40)    4(41)    5(42)        M

     1         Wienna Rufus                1:28:21    14:30    43:38  1:03:16  1:17:44  1:26:06  1:28:21
               OK Skärmen                             14:30    29:08    19:38    14:28     8:22     2:15
     2         Dan-Olof Johansson          1:46:13    18:49    50:30  1:13:13  1:33:28  1:43:25  1:46:13
               OK Alehof                              18:49    31:41    22:43    20:15     9:57     2:48
     3         Östman Måns                 1:49:55    18:46    55:00  1:17:22  1:35:44  1:46:40  1:49:55
               Göteborg-Majorna OK                    18:46    36:14    22:22    18:22    10:56     3:15
     4         Östman Björn                1:49:56    18:45    55:02  1:17:18  1:35:39  1:46:37  1:49:56
               Göteborg-Majorna OK                    18:45    36:17    22:16    18:21    10:58     3:19
     5         Söderlund Örjan             2:09:03    22:49  1:04:43  1:32:35  1:53:00  2:05:48  2:09:03
               Lerums SOK                             22:49    41:54    27:52    20:25    12:48     3:15
     6         Söderlund Elisabeth         2:09:09    23:00  1:04:47  1:32:39  1:52:57  2:05:52  2:09:09
               Lerums SOK                             23:00    41:47    27:52    20:18    12:55     3:17
     7         Porath Jan-Erik             2:20:06    21:50  1:08:55  1:35:36  2:04:38  2:16:02  2:20:06
               Tolered-Utby Ol-klubb                  21:50    47:05    26:41    29:02    11:24     4:04
     8         Estving Jörgen              2:40:02    29:28  1:23:42  1:55:28  2:20:35  2:35:43  2:40:02
               Lerums SOK                             29:28    54:14    31:46    25:07    15:08     4:19



4UT  (5)                 6300 m                                        
                                                      1(39)    2(40)    3(41)    4(42)        M

     1         Axmalm Jim                    59:25     6:47    27:01    45:05    56:01    59:25
               Sävedalens AIK                          6:47    20:14    18:04    10:56     3:24
     2         Andersson Kristina          1:01:06     7:00    28:41    47:56    57:50  1:01:06
               Jönköpings OK                           7:00    21:41    19:15     9:54     3:16
     3         Lundqvist Joakim            1:06:03     6:45    27:28    50:23  1:03:08  1:06:03
               Göteborg-Majorna OK                     6:45    20:43    22:55    12:45     2:55
     4         Engström Ida                1:21:27     8:50    40:07  1:03:37  1:17:45  1:21:27
               Lerums SOK                              8:50    31:17    23:30    14:08     3:42
     5         Lundqvist Lars Anders       1:41:00     9:48    46:14  1:17:05  1:36:12  1:41:00
               Göteborg-Majorna OK                     9:48    36:26    30:51    19:07     4:48